MENU
WIEŚCI Z KRAJU
KONTAKT
Biuro Krajowe Partii:
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.14
00-508 Warszawa
tel.: (22) 629 32 90
partia@samoobrona.org.pl

Nr konta:
Meritum Bank
33 130010362006401496370001

LINKIŁÓDŹ


O NAS
REDAKCJA
WYSZUKIWANIE

LOGO
 Niedziela, 29 Marca 2015

Wieści z kraju - ŁódzkieZawsze razem

Po zakończeniu spotkania Prezydium w Warszawie w dniu 7.02.2015r., ekipa Samoobrony dostarczyła produkty żywnościowe protestującym (przed URM) rolnikom. Na zdjęciach: Marek Duszyński – przewodniczący woj. Kujawsko – pomorskiego, Grzegorz Andrysiak – przewodniczący ZZR, Krzysztof Łysyganicz – przewodniczący Partii - woj. Łódzkiego.


Zarządzenie Przewodniczącego
Rady Wojewódzkiej partii Samoobrona

Zobowiązuje się pełniących obowiązki Przewodniczących powiatu, woj. Łódzkiego do przygotowania i przeprowadzenia Zjazdów Wyborczych w powiatach. O terminie i gotowości należy powiadomić Przewodniczącego R.W do dnia 20 marca br.Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wszystkim: pogody ducha, wiary w lepszą przyszłość,więcej rozwagi i mądrych decyzji.

Niech spotkanie przy wspólnym stole będzie także chwilą refleksji na przyszłością nas samych.

Niech stanie się odrodzenie w duchu umiłowania człowieka. A dzieciakom i nie tylko, niech dobry los sprowadzi Mikołaja, wyposażonego w duży worek, pełny wspaniałych prezentów.

A koleżankom i kolegom, życzę więcej pokory i pracy dla Polski i Polaków.

Przewodniczący Rady Wojewódzkiej
Krzysztof Łysyganicz


W dniu 14.12.2014 r., w miejscowości Kutno, odbyło się posiedzenie Rady Krajowej, partii Samoobrona. Omówiono przebieg wyborów Samorządowych jak również bieżące zadania.kliknijW dniu 9.11.2014r. Województwo Łódzkie spotkało się na tradycyjnej już Konwencji Wyborczej. Uroczystość rozpoczęła się hymnem państwowym i minuta ciszy w celu uczczenia pamięci Andrzeja Leppera. Następnie, wystąpienie swoje miał przewodniczący Lech Kuropatwiński, a pan Krzysztof Łysyganicz, zaprezentował kandydatów do Rad Gmin, Sejmiku i Rady Miejskiej w Łodzi.

K O M U N I K A T
KONFERENCJA PRASOWA

W dniu 9 listopada br., w Łodzi odbędzie się Konwencja Wyborcza „Samoobrony” woj. Łódzkiego, w trakcie której przewidziana jest konferencja prasowa, o godzinie 12,00, mająca na celu przedstawienie kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego oraz kandydatów do Rady Miejskiej w Łodzi. Udział zapowiedział Przewodniczący partii Lech KUROPATWIŃSKI.K O M U N I K A T

W dniu 9 listopada br., o godzinie 10, 00, w Łodzi odbędzie się Konwencja Wyborcza województwa łódzkiego, mająca na celu przedstawienie programu oraz kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego oraz kandydatów do Rady Miejskiej.Stanowisko Zarządu Łódzkiego dotyczące wyborów Prezydenta miasta Łodzi


Przewodniczący Rady Wojewódzkiej
(-) Krzysztof Łysyganicz

W dniu 3 sierpnia 2014r., delegacja Samoobrony woj Łódzkiego w składzie,Andrzej Szymański, Krzysztof Łysyganicz, Grzegorz Andrysiak, Sylwester Gołębiewski, uczestniczyła w Warszawie w marszu pamięci Andrzeja Leppera.

Uroczystości rozpoczęły się w Kościele na pl. Trzech Krzyży, po czym uformowany pochód pomaszerował pod byłą siedzibę Samoobrony, gdzie jest wmurowana tablica upamiętniająca tragiczną śmierć założyciela związku i partii. Tam złożono kwiaty, zapalono znicze i wspominano człowieka niezłomnego.W dniu 1 mają 2014r., dokładnie o godzinie 10,00 delegacja Łódzkiej Samoobrony, złożyła kwiaty pod tablica upamiętniającą rewolucyjne wydarzenia 1905r. Tablica umieszczona jest na ul. Rewolucji 1905r., przed ul Wschodnią. W skład delegacji wchodzili: Grzegorz Andrysiak, Henryka Marcinkowska Adamiak, Bronisław Majkowski, Krzysztof Łysyganicz, Sebastian Słowakiewicz, Małgorzata Piotrowska.


"NFZ – Zwiastun Śmierci" - protest przeciwko polityce zdrowotnej NFZ. "

...czytaj dalej...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej...czytaj dalej...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej...czytaj dalej...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej


...czytaj dalej
Zła, jakie się szerzy jest dużo więcej i z tym złem będziemy walczyć.
Tak nam dopomóż Bóg.PROGRAM

POLECAMY


KONSTYTUCJA

SAMOOBRONA | POLEĆ NAS ZNAJOMYM |DODAJ DO ULUBIONYCH | KONTAKT | ENGLISH
ostatnia aktualizacja: 9.07.2008