MENU
WIEŚCI Z KRAJU
KONTAKT
Biuro Krajowe Partii:
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.14
00-508 Warszawa
tel.: (22) 629 32 90
samoobrona@samoobrona.org.pl

Nr konta: Alior Bank
41249000050000453042918643

LINKIŁÓDŹ


O NAS
REDAKCJA
WYSZUKIWANIE

LOGO
  Niedziela, 28 Maja 2017

Stanowisko Prezydium Patii Samoobrona
w sprawie
afery reprywatyzacyjnej w Warszawie

Nie milkną echa doniesień prasowych w sprawie patologii dotyczących reprywatyzacji warszawskich nieruchomości a już pojawiają się nowe przekazy o kolejnej aferze związanej z ogródkami działkowymi na Saskiej Kępie, które mogą świadczyć o bezpośrednim zaangażowaniu włodarzy miasta w przestępczy proceder.

...czytaj dalej


Stanowisko Prezydium Patii Samoobrona
w sprawie
kryzysu parlamentarnego

Z wielkim niepokojem obserwujemy zawirowania polityczne będące skutkiem piątkowych wydarzeń zaistniałych podczas obrad parlamentu. Poseł Michał Szczerba z mównicy sejmowej użył słów powszechnie uważanych za pogardliwe po adresem marszałka sejmu Marka Kuchcińskiego, ponadto jego zachowania werbalne i niewerbalne utrudniały dalsze prowadzenie obrad, dlatego marszałek korzystając ze swoich regulaminowych uprawnień zdecydował o wykluczeniu go z obrad.

...czytaj dalej


Stanowisko Prezydium Patii Samoobrona
w sprawie
obchodów 35 rocznicy wprowadzenia
stanu wojennego

W dniu 13 grudnia 2016 roku byliśmy świadkami obchodów 35 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Samoobrona zgodnie ze swoimi zapowiedziami nie brała tego dnia udziału w żadnych zgromadzeniach i protestach, bowiem jak co roku jest to dla nas czas zadumy i refleksji. Za skandaliczne i prowokacyjne uważamy obchody urządzone przez KOD wspólnie z opozycją parlamentarną. Przesłanki zorganizowania protestu oraz retoryka jego uczestników budzi w nas stanowczy sprzeciw.

...czytaj dalej


...czytaj dalejPROGRAM

POLECAMY


KONSTYTUCJA

SAMOOBRONA | POLEĆ NAS ZNAJOMYM |DODAJ DO ULUBIONYCH | KONTAKT | ENGLISH
ostatnia aktualizacja: 9.07.2008