MENU
WIEŚCI Z KRAJU
KONTAKT
Biuro Krajowe Partii:
Al. Jerozolimskie 11/19 lok.14
00-508 Warszawa
tel.: (22) 629 32 90
samoobrona@samoobrona.org.pl

Nr konta: Alior Bank
41249000050000453042918643

LINKIŁÓDŹ


O NAS
REDAKCJA
WYSZUKIWANIE

LOGO
 Środa, 10 Lutego 2016

Partia - Aktualności


FUNDACJA "SZANSA DLA GMIN"
Zdjęcia z pobytu 51 dzieci z Wielkopolski na zimowisku w Czarnej Górze - pensjonat Skalny Brzeg. Turnus od 18 do 27 stycznia 2016r.


/-/ Józef Juszkiewicz

ZOBACZ GALERIĘ


K O M U N I K A T

W dniu 06.02.2016r. (sobota) Prezydium Rady Krajowej Partii Samoobrona zostało odwołane.

Przewodniczący Partii Samoobrona
/-/ Lech KuropatwińskiPolityka i kultura prorodzinna

W dniu 16.01.2016r., w Łodzi (UMŁ) , odbyło się Seminarium dotyczące wsparcia (w skali ogólnopolskiej i lokalnej), rodzin posiadających dzieci. Organizatorem było Stowarzyszenie, "rodzina.pl". Dyskusję zasiliło grono ekspertów, a także rodziców, posiadających liczną gromadkę.

Rodzina to fundament zdrowego państwa, dlatego też nasi przedstawiciele w składzie Agnieszka Radziejewska ( z córką), Grzegorz Andrysiak, Krzysztof Łysyganicz, uczestniczyli w Seminarium. Niezwykle cenne wydarzenie, wymuszające całkowicie inne spojrzenie na problematykę związaną z rodziną i jej potrzebami. (kł)K O M U N I K A T

Na dzień 16.01.2016r. (sobota) o godzinie 11.oo w siedzibie partii (Al. Jerozolimskie 11/19) zwołuję Prezydium Rady Krajowej Partii Samoobrona.

Obecność obowiązkowa.

Przewodniczący Partii Samoobrona
/-/ Lech Kuropatwiński

Życzenia Świąteczne

Życząc Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2016, głęboko wierzę w to, iż razem, zjednoczeni we wspólnym celu, dzięki wytężonej pracy osiągniemy tak potrzebną i tak oczekiwaną przez wszystkich poprawę bytu polskich rodzin w naszej Ojczyźnie.

Przewodniczący
Partii i ZZR Samoobrona
Lech Kuropatwiński


Oświadczenie
Prezydium Partii Samoobrona


W kontekście aktu ułaskawienia Mariusza Kamińskiego dokonanego przez Prezydenta RP, w mediach pojawiło się szereg nieprawdziwych informacji odnośnie Samoobrony i osoby Andrzeja Leppera.

...czytaj dalej


11 listopad w ŁodziW strugach deszczu odbyły się uroczystości Święta Narodowego w tym: złożenie wiązanek kwiatów przed grobem "Nieznanego Żołnierza" Oczywiście Samoobrona, jak co roku, uczestniczy w tym niezwykle ważnym dla środowisk patriotycznych akcie. Chwała bohaterom, chwała wszystkim tym, dla których 11 listopad, nie jest obowiązkiem służbowym, a koniecznością wynikającą z umiłowania ojczyzny. Łódzką Samoobronę reprezentowali: Grzegorz Andrysiak, Henryk Brewiński wraz z małżonką, Krzysztof Łysyganicz.


Bardzo pilne!Na dzień 08 listopada 2015 r. (niedziela) na godzinę 11,00 zwołuję pilne spotkanie Prezydium Rady Krajowej Partii i ZZR Samoobrona oraz przewodniczących województw.
Spotkanie z dnia 31 października zostało odwołane.
Adres: Aleje Jerozolimskie 11/19 lok 14.Józef Juszkiewicz
w TV Poznań

KLIKNIJ TUTAJ


Debata wyborcza
w Polskim Radiu Białystok

KLIKNIJ TUTAJ


Wielka debata podlaskich kandydatów

OGLĄDAJ - KLIKNIJ TUTAJ


PLAKAT WYBORCZY

Andrzej Chmielewski
audycja radiowa
Bardzo pilne!Na dzień 30 września 2015 r. (środa) na godzinę 13,00 zwołuję pilne spotkanie Prezydium Rady Krajowej Partii oraz przewodniczących województw i okręgowych pełnomocników wyborczych.
Adres: Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 14 Warszawa

/-/ Lech KuropatwińskiBardzo pilne!Na dzień 20 września 2015 r. (niedziela) na godzinę 11,00 zwołuję pilne spotkanie Prezydium Rady Krajowej Partii oraz przewodniczących województw i okręgowych pełnomocników wyborczych.
Na spotkaniu wydawane będą upoważnienia dla kandydatów do komisji wyborczych.
Adres: Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych ul. Kopernika 36/40 Warszawa
DO POBRANIA
DOKUMENTY DO REJESTRACJI
Bardzo pilne!Na dzień 4 września 2015 r. (piątek) na godzinę 18,00 zwołuję pilne spotkanie Prezydium Rady Krajowej Partii oraz przewodniczących województw i okręgowych pełnomocników wyborczych. Adres: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 11/19 lok 14.


...czytaj dalej


...czytaj dalej


KONFERENCJA PRASOWA...czytaj dalejFINANSOWANIE KAMPANII WYBORCZEJ
WYBORY DO SEJMU I SENATU 2015K O M U N I K A TMsza za Andrzeja Leppera

W dniu 14 maja br., w miejscowości Wróblew woj. Łódzkie, odbyła się msza w intencji tragicznie zmarłego Andrzeja Leppera. Uczestniczyły delegacje z powiatów woj. Łódzkiego oraz Przewodniczący Lech Kuropatwiński. Po mszy uczestnicy spotkali się w miejscowej OSP, aby porozmawiać o przygotowaniach do zbliżającej się kampanii wyborczej.

K O M U N I K A T
Wojewódzki Sztab Wyborczy

W związku z trwającymi przygotowaniami do wyborów powołuję Wojewódzki Sztab Wyborczy oraz sztaby okręgowe.

WYPEŁNIJMY TESTAMENTHYMN WYBORCZY


K O M U N I K A T

W dniu 14 sierpnia 2015 r.o godz. 16.00 mija termin rejestracji komitetów referendalnych w mediach lokalnych.

WIADOMOŚCIW dniu 9 sierpnia 2015 r (niedziela) o godz. 12,oo odbył się Marsz Pamięci Andrzeja Leppera. W uroczystościach upamiętniających tragiczną śmierć legendarnego przywódcy Samoobrony uczestniczyli przedstawiciele władz związku zawodowego oraz partii z Lechem Kuropatwińskim na czele oraz zaproszeni goście i mieszańcy Warszawy. Marsz wyruszył spod pomnika AK przed Sejmem a zakończył się pod tablicą pamiątkową w Alejach Jerozolimskich 30.

K O M U N I K A T
Zaproszenie dla mediów

W dniu 9 sierpnia 2015 r (niedziela) o godz. 12,oo odbędzie się Marsz Pamięci Andrzeja Leppera. Przewiduje się obecność około 300 osób, członków i sympatyków Samoobrony oraz zaprzyjaźnionych organizacji politycznych i społecznych. Marsz wyruszy spod pomnika AK przed Sejmem a zakończy się pod tablicą upamiętniającą Andrzeja Leppera w Alejach Jerozolimskich. O godz. 13,30 przewidziana jest konferencja prasowa, na której zostaną zaprezentowani kandydaci na parlamentarzystów.

K O M U N I K A TW dniu 5 sierpnia 2015 r. Przewodniczący Związku Zawodowego oraz Partii Lech Kuropatwiński w imieniu sympatyków oraz działaczy Samoobrony złożył kwiaty na grobie tragicznie zmarłego, legendarnego przywódcy Andrzeja Leppera.

K O M U N I K A TW dniu 5 sierpnia o godz. 10,00 w czwartą rocznicę tragicznej śmierci legendarnego przywódcy Andrzeja Leppera delegacja związku zawodowego oraz partii Samoobrona złożyła wieniec oraz zapaliła znicze pod tablicą pamiątkową w Alejach Jerozolimskich.
Województwo pomorskieOsoby zainteresowane udziałem w komisjach referendalnych oraz wyborami parlamentarnymi proszone są o kontakt z Panem Kazimierzem Kamińskim Tel. 696 472 629Województwo podlaskieOsoby zainteresowane udziałem w komisjach referendalnych oraz wyborami parlamentarnymi proszone są o kontakt z Panami Andrzejem Chmielewskim Tel. 501 946 161 i Janem Perkowskim Tel. 606 317 266.DO POBRANIA
WYKAZ PODPISÓW POPARCIA
Warszawa i województwo mazowieckieOsoby zainteresowane udziałem w komisjach referendalnych proszone są o kontakt z Panem Janem Sochockim Tel. 504-133-943.Na dzień 26 lipca br. (niedziela) w siedzibie partii o godz. 11.oo, (w trybie pilnym) zwołuję posiedzenie Prezydium Partii Samoobrona oraz przewodniczących województw.

Marsz ruszy spod Sejmu

Wywiad Przewodniczącego Partii
Lecha Kuropatwińskiego dla ONET.PL

W dniu 20 lipca 2015 r. Państwowa Komisja Wyborcza, na podstawie art. 48 ust. 3 ustawy z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz. U. z 2015 r.poz. 318), zarejestrowała Fundację „Szansa dla Gmin" oraz Związek Zawodowy Rolnictwa „Samoobrona” jako podmioty uprawnione do prowadzenia kampanii referendalnej w programach radiowych i telewizyjnych nadawców publicznych w formie audycji referendalnych, w związku z ogólnokrajowym referendum, zarządzonym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na dzień 6 września 2015 r. Zgodnie z przepisami powołanej ustawy podmiotowi wymienionemu w zaświadczeniu przysługuje ponadto prawo zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji do spraw referendum oraz wyznaczania mężów zaufania i ich zastępców.


JAKIEJ POLSKI CHCEMY

Polska - to nasza ziemia, jej mieszkańcy i wszystko co na tej ziemi zostało przez jej mieszkańców zbudowane, to nasza historia, tradycja i obyczaje - to wreszcie nasze państwo, jako wyraz naszych zdolności do zorganizowanego i prawnie ubezpieczonego bytu społecznego...

Msza żałobna pamięci Andrzeja Leppera

W dniu 14 sierpnia 2015r.,( piątek), w miejscowości Wróblew ( powiat Sieradzki, woj Łódzkie) w miejscowym kościele odprawiona zostanie msza pamięci Andrzeja Leppera. Spotykamy się przed OSP o godzinie 16,30. Następnie pochodem idziemy do kościoła. Zapraszam Wszystkich.

CZAS NA RADYKALNE ZMIANY

Jesteśmy ofiarami kryzysu spowodowanego błędną, neoliberalną, polityką gospodarczą i społeczną. Jesteśmy zakładnikami biurokracji, korupcji i rynku. Coraz mniej jest miejsca dla człowieka, jego nadziei i marzeń. Już nikt dziś nie wierzy, że ma wpływ na świat, który toczy się niezależnie obok niego. Musimy to zmienić.

K O M U N I K A T

W dniu 5 lipca br. W siedzibie OPZZ, przy ulicy Kopernika odbyło się posiedzenie Rady Krajowej Partii Samoobrona. Uczestnicy obrad poddali wnikliwej analizie stan przygotowań organizacji do zbliżających się wyborów parlamentarnych. Po zapoznaniu się ze stanem rozmów z naszymi potencjalnymi partnerami koalicyjnymi, Rada Krajowa Partii podjęła dwie istotne uchwały określające formułę uczestnictwa Samoobrony w jesiennej batalii o poselskie i senatorskie mandaty.

K O M U N I K A T

W dniu 05.07.2015 r.(niedziela) w OPZZ ul. Kopernika 34/40 sala 220 godz. 12,00 odbędzie się posiedzenie Rady Krajowej Partii Samoobrona.

PROGRAM

POLECAMY


KONSTYTUCJA

SAMOOBRONA | POLEĆ NAS ZNAJOMYM |DODAJ DO ULUBIONYCH | KONTAKT | ENGLISH
ostatnia aktualizacja: 9.07.2008