Polska - to nasza ziemia, jej mieszkańcy i wszystko co na tej ziemi zostało przez jej mieszkańców zbudowane, to nasza historia, tradycja i obyczaje - to wreszcie nasze państwo, jako wyraz naszych zdolności do zorganizowanego i prawnie ubezpieczonego bytu społecznego. Państwo powołane dla obrony życia, mienia i interesów obywateli, do ukierunkowywania niepodległego rozwoju i utrwalania podstaw egzystencji ekonomicznej, politycznej i biologicznej narodu, teraz i na przyszłość. Naród bez własnego państwa przestaje być narodem, staje się grupą etniczną.


W dniu 5 sierpnia 2017 roku mija szósta rocznica tragicznej śmierci Andrzeja Leppera. Pamiętamy Jego niezłomną postawę Polaka, męża stanu, gorliwego patrioty w walce z niesprawiedliwością społeczną, z antyludzkim liberalizmem, z układem zdeprawowanych elit politycznych. Uczcijmy pamięć legendarnego, charyzmatycznego przywódcy Samoobrony biorąc masowo udział w rocznicowych obchodach.


Previous Next

Mimo informacji o spadku "bezrobocia", bezmiar nędzy wśród robotników i chłopów jest powszechny gdyż uzyskany dochód nie jest w stanie zaspokoić podstawowych potrzeb. A, o, rencistach, emerytach aż się boję pisać. Z przerażenia nie wspomnę też o ludziach bez pracy. Bo coraz więcej ich według zasady – Wasze ulice, nasze kamienice.


Fundacja "Szansa dla Gmin" zatrudni opiekunki dla dzieci na kolonie letnie 2017 roku nad morzem. Zapewniamy artakcyjne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się telefonicznie pod numerem.: 22 629 32 90, 504 242 246, 602 695 895 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    /-/   Jan Sochocki