Informujemy rodziców którzy wysyłają dzieci na zimowisko 2019r, iż Pani Gałczyńska Krystyna mieszkanka woj. Świętokrzyskiego nie ma upoważnienia od ZZR Samoobrona oraz Fundacji Szansa dla Gmin do rekrutacji i zbierania pieniędzy od uczestników - dzieci na zimowisko 2019r. 

Jednocześnie zapraszamy do kontaktowania się z osobami wyznaczonymi przez ZZR Samoobrona oraz Fundacji Szansa dla Gmin do rekrutacji, z którymi można zapoznać się pod tym linkiem: Szansa dla gmin - kolonie zimowe 2019

komunikat2

 W dniu 3 grudnia odszedł w wieku 62 nasz kolega Krzysztof Sławiński z Łumbii kolo Sejn, rolnik, długoletni członek Związku i Partii, radny, zastępca Wójta Gminy Sejny, społecznik. Wystawienie ciała 6 grudnia o godz. 10 w kaplicy przy Bazylice w Sejnach. Msza Święta i pochowanie w dniu 7 grudnia (piątek) godz. 11.30 w Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach. W imieniu władz Związku i Partii, kolegów i sympatyków składam szczere kondolencje dzieciom, rodzinie, przyjaciołom oraz towarzyszce ostatnich lat życia.

Cześć jego pamięci !
(-) Andrzej Chmielewski Przewodniczący
Związek Zawodowy Rolnictwa "SAMOOBRONA" woj. Podlaskie
tel. +48 501 94 61 61
 
pogrzeb

 

Szanowne Koleżanki, Koledzy, Członkowie, Sympatycy Samoobrony,

11 listopada to dzień, który powinniśmy uczcić godnie, razem, ciesząc się wolnością o jaką walczyli nasi przodkowie oddając życie, przelewając krew 100 lat temu, abyśmy dziś mogli żyć oraz pracować w wolnym kraju.

Z żalem przyjmuję fakt, że elity nie rozumieją co to jest patriotyzm narodowy. Proszę Was, abyście nie brali przykładu z Warszawy i świętowali godnie ten dzień. Uczcijmy ten dzień w naszych małych ojczyznach: gminach, powiatach, województwach razem z tymi, dla których najważniejsza jest wolność i niepodległość.

Noście wysoko nasze sztandary z dumą patriotyzmu narodowego. Nasze hasło jest zawsze aktualne: CZŁOWIEK – RODZINA – PRACA – GODNE ŻYCIE. Nasza flaga jest biało-czerwona. Przestrzegamy zasad BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Przewodniczący,
Lech Kuropatwiński

W dniu 29.09.2018 r. o godzienie 11:30 w siedzibie związku odbędzie się spotkanie Prezydium i Przewodniczących wojewódzkich ZZR Samoobrona celem omówienia spraw związanych z zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

W dniu dzisiejszym Pełnomocnik złożył zawiadomienie do Państwowej Komisji Wyborczej o utworzeniu Komitetu Wyborczego Samoobrona w związku z wyborami samorządowymi. Zgłoszenie oczekuje na rejestrację, która nastąpi prawdopodobnie w dniu jutrzejszym.

W dniu 5 sierpnia 2018 roku obchodziliśmy siódmą rocznicę tragicznej śmierci twórcy oraz pierwszego przewodniczącego „Samoobrony” Andrzeja  Leppera.

W dniu 5 sierpnia będziemy obchodzić siódmą rocznicę śmierci Andrzeja Leppera.

W dniu 17 lipca 2018 roku Przewodniczący Partii oraz Związku Zawodowego Rolnictwa "Samoobrona" Lech Kuropatwiński wystosował list do Prezesa Partii Prawo i Sprawiedliwość Pana Jarosława Kaczyńskiego z propozycją współpracy w nadchodzących wyborach samorządowych.